acve
vahdet E-Gazete Vahdet

Mekke'de korkutan yangın !

Mekke'de korkutan yangın !
Paylaş
18 Punto 16 Punto 14 Punto 12 Punto 2012-02-16 19:34:01
Kabe'nin hemen yanında yeni yapılan ünlü saat kulesinin yakınında bulunan bir otelde yangın çıktı, ilk bilgilere göre 16 kişi yaralandı.

Mekke'de korkutan yangın: 16 yaralı 

Suudi Arabistan'ın Mekke kentindeki bir otelde yangın çıktı. Kabe'nin hemen yanında yeni yapılan ünlü saat kulesinin yakınında bulunan bir otelde yangın başladı.

Mekke'de, Umre için kutsal topraklarda bulunanların kaldığı otelde çıkan yangında, gelen haberlere göre 16 kişinin yaralandığı bildirildi.

Suudi Arabistan resmi haber ajansı SPA, tedavi için hastaneye kaldırılan 16 kişinin durumunun iyi olduğunu belirtti, ancak bu kişilerin milliyeti hakkında bilgi vermedi.

SPA, polisin yangının çıkış sebebini araştırdığını kaydetti..

İkindi namazından sonra çıkan yangına müdahale eden itfaiyeciler, dumandan zehirlenen hacı adaylarını camları kırarak dışarı çıkarmış, binanın çatısına çıkan bazı hacı adayları da helikopterlerle kurtarılmıştı.

İtfaiye ekiplerinin yangını söndürme çalışmaları sürüyor.

DÜNYA

Suudi Arabistan'dan Rusya'ya 'Suriye' ziyareti

Suudi Arabistan'dan Rusya'ya 'Suriye' ziyareti Suudi prens Muhammed Bin Salman, Putin'i Esad konusunda ikna etmek ve Suriye rejimine verdiği desteği sonlandır...

Gannuşi: Selefilerle işbirliği yapmayız

Gannuşi: Selefilerle işbirliği yapmayız Nahda lideri Gannuşi, Selefilerle işbirliği yapmayacaklarını, ülke anayasasına saygılı olduklarını söyledi

İletişim: | VAHDET HABER © 2010-2014 Tüm Hakları Saklıdır.

Yöresel Pazarı