acve
vahdet E-Gazete Vahdet

Mekke'de korkutan yangın !

Mekke'de korkutan yangın !
Paylaş
16.02.2012 20:34:01
Kabe'nin hemen yanında yeni yapılan ünlü saat kulesinin yakınında bulunan bir otelde yangın çıktı, ilk bilgilere göre 16 kişi yaralandı.

Mekke'de korkutan yangın: 16 yaralı 

Suudi Arabistan'ın Mekke kentindeki bir otelde yangın çıktı. Kabe'nin hemen yanında yeni yapılan ünlü saat kulesinin yakınında bulunan bir otelde yangın başladı.

Mekke'de, Umre için kutsal topraklarda bulunanların kaldığı otelde çıkan yangında, gelen haberlere göre 16 kişinin yaralandığı bildirildi.

Suudi Arabistan resmi haber ajansı SPA, tedavi için hastaneye kaldırılan 16 kişinin durumunun iyi olduğunu belirtti, ancak bu kişilerin milliyeti hakkında bilgi vermedi.

SPA, polisin yangının çıkış sebebini araştırdığını kaydetti..

İkindi namazından sonra çıkan yangına müdahale eden itfaiyeciler, dumandan zehirlenen hacı adaylarını camları kırarak dışarı çıkarmış, binanın çatısına çıkan bazı hacı adayları da helikopterlerle kurtarılmıştı.

İtfaiye ekiplerinin yangını söndürme çalışmaları sürüyor.

DÜNYA

'IŞİD yeni başkentini seçti'

'IŞİD yeni başkentini seçti' IŞİD, Libya'nın Akdeniz kenti Sirte'de varlığını önemli ölçüde artırdığı ve burayı yeni 'başkenti' ...

Tek kelimelik Türkiye yorumu

Tek kelimelik Türkiye yorumu ABD Başkanı Obama Putin ile görüşürken, Rus uçağının düşürülmesi konusunda üzüntülerini dile getirdi.

İletişim: | VAHDET HABER © 2010-2014 Tüm Hakları Saklıdır. | Yöresel Pazarı | Ayakkabı Rehberi